КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
24 вересня 2018 року, понеділок, 08:30
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:41
візитів всього:588081
Порядок денний 22-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 18 травня 2017 року

 1. Про внесення доповнень до Програми з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області на 2016-2019 рр. та затвердження додатку 1 Програми у новій редакції.

2. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт частини дороги місцевого значення по вул. Слобода (від вул. Центральна до буд. № 44) в с. Дружелюбівка Калинівського району Вінницької області» для надання субвенції з державного бюджету.

3. Про підсумки роботи житлово - комунальних підприємств міста в осінньо – зимовий період 2016 – 2017 років. Результати роботи по введенню в дію полігону твердих побутових відходів.

4. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2017 року.

5. Про внесення змін в Додаток 8 Програми розвитку охорони здоров’я Калинівської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

6. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

7. Порядок здійснення компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом у міському та приміському сполученні.

8. Про встановлення місцевих податків на території населених пунктів об’єднаної територіальної громади та затвердження Порядків їх справляння з 01.01.2018 року.

9. Про регулювання земельних відносин:

9.1. Про внесення змін до деяких рішень міської ради.

9.2. Про продовження терміну дії рішення міської ради.

9.3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

9.4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які використовуються без правовстановлюючих документів.

9.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

9.5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

9.4.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх в тимчасове сервітутне користування.

9.6. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

9.7. Про припинення та продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок.

9.8. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.

9.9. Про розгляд заяв учасників бойових дій (учасників АТО) щодо виділення земельних ділянок.

9.10. Розгляд заяв, що не ввійшли в проекти рішень.

10. Про внесення змін та доповнень до додатку 1.1. Програми розвитку культури, фізичної культури і спорту населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на період 2016-2021 роки про Заходи та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році.

11. Про внесення змін до Додатку № 1.1 Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки.

12. Про прийняття в комунальну власність Калинівської міської об’єднаної територіальної громади мережі водопостачання по вул. Степового у місті Калинівка.

13. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Калинівської міської об’єднаної територіальної громади 16-ти квартирного житлового будинку по вул. Промислова, 69 у м. Калинівка.

14. Про надання дозволу професійно - технічному училищу № 21 м. Калинівки на оренду комунального майна, нежитлового приміщення будинку культури по вул. Леніна, 52 в м.Калинівка.

15. Різне.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)