КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
24 вересня 2018 року, понеділок, 08:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:44
візитів всього:588083
Робоча зустріч по питанню створення музею Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

11 квітня 2017 року в залі засідань Калинівської міської ради відбулась робоча зустріч представників міської ради Кудін Л.П., Щьова О.В., депутата міської ради Павлюка В.С., представників громадськості міста Олещенка Є.І., Осьмачка О.М., Шуманського П.В., Саражинської Т.А. з представниками Вінницького обласного краєзнавчого музею Кошельник М.П. та Бабій Ю.П. Темою зустрічі було питання по створенню історико – краєзнавчого музею Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, яке попередньо було розглянуто на 21-ій сесії міської ради 7-го скликання 16.03.2017р. За результатами сесії було направлено лист з проханням до Вінницького обласного краєзнавчого музею про надання методичної допомоги в його створені.

Кошельник М.П. надала методичні поради по створенню та організації роботи музею відповідно до Закону України «Про музеї та музейну справу». Було вирішено спочатку створити ініціативну групу, яка б займалась цим питанням.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)