КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
23 лютого 2018 року, п'ятниця, 22:29
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:234
візитів всього:545769

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що фахівець із соціальної роботи – Лясковська Л.С., яка обслуговує Калинівську міську об’єднану територіальну громаду, продовжує моніторинг соціальних паспортів учасників антитерористичної операції .

Так , в січні місяці 2017 року, здійснено обстеження 65 сімей демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції з метою вивчення їх соціально-побутових потреб.

В соціальній роботі центру беруть участь представники Калинівського бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Фахівці бюро надають безкоштовні юридичні консультації, допомагають складати заяви, скарги та інші документи правового характеру.

Спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Калинівської РДА надає консультації щодо оздоровлення учасників АТО.

Практичні психологи проводять тренінгові заняття з питань регулювання емоційного стану та вирішення конфліктних ситуацій у повсякденному житті.

Учасники антитерористичної операції мають можливість індивідуально спілкуватись з психологом та фахівцями бюро правової допомоги, отримувати змістовні, обґрунтовані відповіді на питання, які їх цікавлять.

 

 

 

 

 

 

Директор                                                                           Ящишена О.Л.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Згідно ст. 1.1.6 глави 1.1 розділу І Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено відзначення в останню неділю травня Дня народження міста (Дня міста). Враховуючи, що в 2018 році остання неділя травня припадає на Трійцю, чи вважаєте ви доцільним в поточному році проведення святкування Дня міста Калинівка?
Так (41 %)
Ні (58 %)
Інше (0 %)