КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
14 грудня 2017 року, четвер, 00:25
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:2
візитів всього:533130
Робоча зустріч в рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області»

 28.12.2016 року в рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області» у сесійному залі Калинівської міської ради відбулась робоча зустріч з метою складання планів інформаційної роботи з населенням у своїх громадах, надання методичної допомоги, та здійснення громадського контролю у проведенні інформаційних кампаній за рахунок місцевих бюджетів.

На заході були присутні: методисти відділу освіти Калинівської міської ради, заступники директорів з вихованої роботи ЗОШ №1 м. Калинівка, Калинівської ЗОШ №2-гімназії, соціальні педагоги ЗОШ №1 м. Калинівка, ЗОШ №3 м. Калинівка, практичні психологи Калинівської ЗОШ №2-гімназії та дошкільних навчальних закладів №1, 6, 7, завідуючий районним центром практичної психології та соціальної роботи відділу освіти Калинівської РДА.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Якої позиції дотримуєтесь ви по відношенню до створення ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) в будинках міста?
це допоможе швидше вирішувати нагальні проблеми будинку (33 %)
це дасть можливість мешканцям відчути себе повноправними власниками будинку (12 %)
це додасть зайвих клопотів мешканцям будинку (37 %)
не маю нічого проти створення ОСББ, аби лише вирішення проблем не торкалось мене (3 %)
мені байдуже (12 %)