КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
24 вересня 2018 року, понеділок, 08:10
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:38
візитів всього:588079
Шановні працівники та ветерани місцевого самоврядування!

 Завдання органів місцевого самоврядування і виконавчої влади – у тісній співпраці сконцентрувати свої зусилля на розв'язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу відчутно поліпшити добробут людей. Це можливо  при спільній, ефективній роботі влади і громади.

       Наша робота вимагає професіоналізму, наполегливості та відповідальності, а народна довіра зобов’язує нас дбати про інтереси людей. Успіхи самоврядування незаперечні, але залишається багато й невирішених питань і проблем, над якими сьогодні працює весь депутатський корпус міської ради. Та, не зважаючи на існуючі труднощі, що виникають із фінансуванням, удосконаленням механізмів влади, місцеве самоврядування крок за кроком розвивається і зміцнюється.

    Тому у цей день я, як міський голова, хочу подякувати усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - розбудовуємо наше місто, робимо життя його жителів кращим, працюємо задля їхнього добробуту.

    Бажаю усім міцного здоров'я, благополуччя та родинного щастя.

 

                  З повагою,

           міський  голова                                                               Анатолій Шамалюк

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)