КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
24 вересня 2018 року, понеділок, 09:22
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:52
візитів всього:588088
Порядок денний 15-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 22 вересня 2016 року

1. Про хід виконання Програми розвитку дошкільних навчальних закладів територіальної громади.

2. Про затвердження Програми мобілізації зусиль Калинівської міської ради та Калинівського відділення Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області по забезпеченню надходжень до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2016-2018 роки.

3. Про затвердження міської Програми супроводження бюджетного процесу, організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів на 2016 рік.

4. Про затвердження Програми «Майбутнє Калинівщини в збереженні здоров’я громадян» на 2016 – 2017 роки.

5. Про затвердження плану розгортання мережі закладів освіти Калинівської об’єднаної територіальної громади на 2016 - 2017 навчальний рік.

6. Про внесення змін та доповнень до штатних розписів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

7. Про внесення змін до Заходів та фінансування «Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки об'єктів комунальної власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони та аварійно-рятувальної служби населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки» та проведення фінансування заходів Програми.

8. Про затвердження Програми поліпшення умов навчально-виховного процесу в Калинівському технологічному технікумі на 2016–2017 роки.

9. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

10. Про регулювання земельних відносин:

10.1. Про внесення змін до власних рішень.

10.2. Про скасування власних рішень та рішень міськвиконкому.

10.3. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) та щодо поділу земельних ділянок.

10.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

10.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованих земельних ділянок та надання дозволу на укладання нових договорів оренди.

10.6. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

10.7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

10.8. Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

10.9. Про затвердження протоколів узгоджувальної комісії.

10.10. Розгляд заяв, що не ввійшли в проекти рішень.

11. Про передачу сміттєвоза з боковим завантаженням ВЛІВ типу СУПЕР МІНІ Б 9-8 GZ C41R33 на баланс КП «Житловик» м. Калинівка.

12. Про внесення змін до постійно діючої узгоджувальної комісії по вибору земельних ділянок для суспільних потреб, будівництва житлових будинків, розміщення малих архітектурних форм та розгляду земельних спорів виконавчого комітету Калинівської міської ради 7-го скликання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

13. Про звернення Народного депутата України Юрчишина П.В.

14. Про розгляд звернення депутата міської ради Фалатюка В.І.

15. Про розгляд колективного звернення громадян щодо капітального ремонту набережної по вул. В.Нестерчука в м. Калинівка.

16. Про затвердження Положення про відділ освіти Калинівської міської ради (нова редакція).

17. Про затвердження Положення про фінансове управління Калинівської міської ради (нова редакція).

18. Про затвердження Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (зі змінами).

19. Про уповноваження старости с. Дружелюбівка на вчинення нотаріальних дій, здійснення державної реєстрації актів цивільного стану та внесення змін до Положення про старосту села Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

20. Про затвердження КП «Житловик» м. Калинівка тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

21. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет НАШ ДІМ» будинку № 9 по вул. Маяковського м.Калинівка.

22. Про Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Вуличний комітет вулиці Тараса Шевченка селища Рівнинне».

23. Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлового приміщення в с.Дружелюбівка Калинівського району Вінницької обл. по вул. Центральній, 55 Вінницькій дирекції УДППЗ «Укрпошта».

24. Про затвердження Статуту комунального підприємства «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА КАЛИНІВКА» в новій редакції.

25. Різне.

 

 

19.09.2016р. 14-00 год. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісії – Богданов І.Ю.),

Порядок денний засідання постійної комісії:

1. Про затвердження Програми мобілізації зусиль Калинівської міської ради та Калинівського відділення Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області по забезпеченню надходжень до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2016-2018 роки.

2. Про затвердження міської Програми супроводження бюджетного процесу, організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів на 2016 рік.

3. Про затвердження Програми «Майбутнє Калинівщини в збереженні здоров’я громадян» на 2016 – 2017 роки.

4. Про затвердження плану розгортання мережі закладів освіти Калинівської об’єднаної територіальної громади на 2016 - 2017 навчальний рік.

5. Про внесення змін та доповнень до штатних розписів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

6. Про затвердження КП «Житловик» м. Калинівка тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

7. Про внесення змін до Заходів та фінансування «Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки об'єктів комунальної власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони та аварійно-рятувальної служби населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки» та проведення фінансування заходів Програми.

8. Про затвердження Програми поліпшення умов навчально-виховного процесу в Калинівському технологічному технікумі на 2016–2017 роки.

9. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

10. Про передачу сміттєвоза з боковим завантаженням ВЛІВ типу СУПЕР МІНІ Б 9-8 GZ C41R33 на баланс КП «Житловик» м. Калинівка.

11. Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлового приміщення в с.Дружелюбівка Калинівського району Вінницької обл. по вул. Центральній, 55 Вінницькій дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

 

20.09.2016р. Спільне засідання: 14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії – Сопін А.М.) та Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.)

Порядок денний засідання постійних комісій:

1. Про регулювання земельних відносин:

1.1. Про внесення змін до власних рішень.

1.2. Про скасування власних рішень та рішень міськвиконкому.

1.3. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) та щодо поділу земельних ділянок.

1.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

1.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованих земельних ділянок та надання дозволу на укладання нових договорів оренди;

1.6. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

1.7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

1.8. Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

1.9. Про затвердження протоколів узгоджувальної комісії.

1.10. Розгляд заяв, що не ввійшли в проекти рішень.

2. Про розгляд звернення депутата міської ради Фалатюка В.І. 3. Про розгляд колективного звернення громадян щодо капітального ремонту набережної по вул. В.Нестерчука в м. Калинівка.

 

21.09.2016р. Спільне засідання: 10-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.), Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісії – Павлюк В.С.) та Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

Порядок денний засідання постійних комісій:

1. Про внесення змін до постійно діючої узгоджувальної комісії по вибору земельних ділянок для суспільних потреб, будівництва житлових будинків, розміщення малих архітектурних форм та розгляду земельних спорів виконавчого комітету Калинівської міської ради 7-го скликання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

2. Про звернення Народного депутата України Юрчишина П.В.

3. Про затвердження Положення про відділ освіти Калинівської міської ради (нова редакція).

4. Про затвердження Положення про фінансове управління Калинівської міської ради (нова редакція).

5. Про затвердження Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (зі змінами).

6. Про уповноваження старости с. Дружелюбівка на вчинення нотаріальних дій, здійснення державної реєстрації актів цивільного стану та внесення змін до Положення про старосту села Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

7. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет НАШ ДІМ» будинку № 9 по вул. Маяковського м.Калинівка.

8. Про Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Вуличний комітет вулиці Тараса Шевченка селища Рівнинне».

9. Про затвердження Статуту комунального підприємства «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА КАЛИНІВКА» в новій редакції.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)