КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
24 вересня 2018 року, понеділок, 08:11
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:39
візитів всього:588080

 Посольством Федеративної Республіки Німеччини у м. Києві було оголошено конкурс на прийом заявок щодо фінансування  у 2016 році мікропроектів, спрямованих на покращення умов життя населення.

Участь у грантовому конкурсі мікропроектів прийняли Калинівська міська рада  Калинівської міської об’єднаної територіальної громади і громадська організація «Барвистий віночок» дошкільного навчального закладу № 7 м. Калинівки. Після розгляду заявок Посольством Федеративної Республіки Німеччини було визнано кращим проект «Цікаві речі для нашої малечі: Поставимо енергозберігаюче вікно – збережемо тепло». В результаті на рахунок ГО «Барвистий віночок» перераховано кошти у сумі 240 тисяч гривень.

Обов’язковою умовою реалізації проекту було співфінансування, з яких:

 178 356 грн. - кошти міської ради;

 5 000 грн. - кошти ГО «Барвистий віночок»

На даний час, завдячуючи отриманому гранту, в ДНЗ № 7 інтенсивно реалізується мікропроект з монтажу енергозберігаючих вікон.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)