КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 серпня 2018 року, п'ятниця, 03:09
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:29
візитів всього:580916
Актуально
повідомлення:
Нова сортувальна лінія для ТПВ

 Повним ходом проходять монтажні роботи на новій  сортувальній лінії в Калинівській міській ОТГ, котра знаходиться неподалік автодороги «Стара Гута – Калинівка – Турбів». 

На данном изображении может находиться: мост, небо, дом и на улице

 

Нові дороги

   Розпочато будівництво нової дороги в місті Калинівка по вул. Саксаганського. Також,  в селі Дружелюбівка продовжують будувати дорогу по вул. Слобода, в 2017 році значну її частину вже побудували, на дану вулицю укладений договір на суму 1 млн. 441грн.

Картинки по запросу увага будівельні роботи

Стосується кожного

 

На сьогодні, одним із головних питань, котре турбує багатьох жителів Калинівської міської ОТГ  - це центральна паркова зона по вул. Незалежності.

Містяни стурбовані тим, що на території Калинівки відсутня комфортна зона відпочинку як для дітей, так і для дорослих.

На данном изображении может находиться: растение, цветок, дерево и на улице

Військові справи

     У будівництві Української держави, Збройним Силам належить особлива роль. Армія не тільки вагома ознака державності, її гарантії, але й школа військово-патріотичного виховання.

Завдяки службі військ, усі громадяни України можуть спати спокійно, адже саме військовослужбовці перші прийдуть у разі біди.

Похожее изображение
Увага бджолярам!

 Державне  підприємство «ДОСЛІДНИЦЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «АРТЕМІДА» ІНСТИТУТУ КАРТОПЛАНСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК», повідомляє, що 17-18.08.2018 року після 20.00 буде проводитися обприскування (десикація) гречки на полях: №4, яке знаходиться між об’їзною та лікарнею, та №5, яке знаходиться під с. Рівнинне та  с. Прилуцьке. Обробка буде проводитися препаратом Самум Форте (дикват дибромід) з нормою 1,2 л/га наземним методом, штанговим обприскуванням. Просимо прийняти міри по ізолюванню бджіл  на період обробки.

На данном изображении может находиться: текст

 

Нейтралізація відходів

    Через чисельні скарги жителів м. Калинівка, а конкретно мікрорайону Варшиця, було проведено ряд дій, для того, щоб вирішити питання по зниженню концентрацій зловонних запахів стічних вод накопичених на полях фільтрації, загальним об’ємом близько 7400 м3 ТОВ «Калинівський молокозавод».

Картинки по запросу калиновский маслозавод

Перше випробування пройдено, рекомендуємо!

 Надворі гарна та сонячна, але трішки осіння погода,  літо добігає кінця.  Це означає, що зовсім скоро розпочнеться навчальний рік і школярі знову відвідуватимуть навчальні заклади.

Всі сили направлені на школи та садочки, адже до 1 вересня усе повинно бути готове, щоб дітлахи могли «з головою» поринути у навчальний процес. Свіжі ремонти, майданчики, тренажери та книги, усе вже очікує своїх  малят.

І сьогодні вже вперше випробовували спортивний майданчик з штучним покриттям. Команда з хокею на траві ДЮСШ «Авангард» провела повноцінне тренування на базі загальноосвітньої школи №1, спостерігаючи за юнаками, котрі вправно грали, можна одразу було побачити задоволення, адже раніше наше місто не мало подібних майданчиків.

 

Чистота міста – це турбота кожного з нас!

 

«Чистота міста – це турбота кожного з нас!» - таке гасло повинно лунати з вуст усіх жителів нашого міста, і саме це повинно конкретними діями втілюватись в життя.

Санітарний стан і порядок у Калинівці є справою не лише міської ради та комунальних служб, але й усієї громади.

Фото Калинівська міська рада.

День будівельника

 Кожному відомо, що 12 серпня вся Україна святкувала День будівельника. З нагоди такого свята, міський голова Анатолій Шамалюк та народний депутат України Петро Юрчишин, зібрались, щоб привітати головних будівельників нашого міста, котрі з року в рік допомагають Калинівській міській ОТГ ставати розвиненішою і комфортнішою. 

Фото Калинівська міська рада.

 

10 серпня 2018 року 15:10
Результати поіменного голосування 40-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 10 серпня 2018 року
Новий паркан

 Активна робота будівельників у селі Дружелюбівка, там для учнів місцевої школи будують новий і зручний паркан. Діло кипить, щоб до 1 вересня дітки могли оцінити роботу. 
Розвиток шкіл для нашої ОТГ одна з найголовніших цілей, адже діти - це наше майбутнє, наша гордість і надія.

Ювілей у чудової людини

 Шановний Петро Олександрович!
У нашого народу побутує древня, як світ мудрість
: розділена радість – подвійна радість.
Ми раді розділити з Вашою родиною, з друзями-побратимами і колегами по роботі Ваше суто родинне свято – День Вашого
вісімдесяти п’ятиріччя .

Фото Калинівська міська рада.

 10 серпня 2018 року о 14-00 годині відбудеться 40 (позачергова) сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 106 від 09.08.2018р. з порядком денним:

1. Про розгляд звернення депутатів Калинівської міської ради щодо співфінансування проекту «Реконструкція очисних споруд каналізації (заміна системи аерації) м. Калинівка» КП «Калинівкаводоканал».

 

Спортивний розвиток громади

     А чи знаєте ви, що на базі загальноосвітніх шкіл №1, №2 та №3 є чудові спортивні майданчики з тренажерами? Це комфортні місця для розваг та занять спортом, адже з їх появою вже не потрібно ходити в дорогі спортивні зали, можна просто «озброїтись» зручним одягом та гарним настроєм і йти займатись на свіжому повітрі.

 


У 2018-2019 роках Інститутом Політичної Освіти заплановано організувати низку навчальних заходів, присвячених питанням житлово-комунального господарства, бюджетних та земельних відносин, інтеграції жінок у політику.

 

До участі у семінарах по ЖКГ, бюджетним та земельним відносинам запрошуються депутати місцевих рад.  Пріоритетом у відборі буде представництво кандидата у відповідній постійній комісії своєї ради («земельній», «бюджетній» чи «ЖКГ»)!

 

На семінари «Жінки в політиці» свої анкети можуть подавати жінки-депутатки та жінки, які планують поєднати своє життя з політикою.

Вологін на вул. Олени Теліги

На фото ви можете побачити процес будівництва водогону по вул. Олени Теліги. Всього виділено 185, 314, 91 грн.

 

 

 Медицина відіграє одну із ключових ролей у житті кожного з нас, профілактично чи терміново ми звертаємось у лікарню як мінімум 3-5 разів на рік. З кожним днем наша держава старається іти на зустріч громадянам, робить послуги зручними і доступними. Не так давно вступила в дію медична реформа і саме про неї сьогодні нам розповів головний лікар Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Македонський Василь Антонович. 

Картинки по запросу медична реформа

Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Матросова

 

На дорогах Калинівської ОТГ по-справжньому «спекотно», кожен день  десь починається, а десь вже закінчується робота  дорожників. Все більше кілометрів стають комфортабельними для користування мешканцями, вибоїни знешкоджуються, а тротуари будуються.

 

Капітальний ремонт фасаду ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Калинівки

 

Для покращення енергозбереження будівель навчальних закладів у місті вже кілька років поспіль ведуться роботи по утепленню шкіл. Найбільший їх обсяг припадає саме на літній період, коли школярі йдуть на канікули.

 

Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям

 

Виявлено, що систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему, а також прискорюють відновлення функцій всіх систем і органів людського організму. Найбільш позитивний результат дають за­няття фізичними вправами на серцево-судинну, дихальну, нер­вову та інші системи. 

 

До уваги жителів

 Всеукраїнський рух "Сила права" - правозахисна громадська організація, що надає безоплатну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Рух "Сила права" активно виконує місію зі створення системи безкоштовної масової правової підтримки потерпілим громадянам, яка має на меті одержання компенсації матеріальної та моральної шкоди, завданої збройною агресією РФ. Робота організації полягає у підготовці та супроводі позовів у національних судах України.

Картинки по запросу сила права громадський рух

Увага! Важлива інформація!

 Шановні жителі Калинівської міської ОТГ!
Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» повідомляє, що у  зв'язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС "Сальник", буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 8.00 год. 6 серпня 2018 р. в м. Калинівка на деяких вулицях. 

Фото Калинівська міська рада.

 

Увага! Важлива інформація!

 Шановні мешканці Калинівської міської ОТГ! Для уникнення адміністративного штрафу (ст. 152 адміністративного Кодексу України) за розміщення будівельних матеріалів (каміння, щебінь, пісок, тощо.) за територією вашого господарства, вам необхідно отримати дозвіл на зберігання вищезгаданих матеріалів в Калинівській міськраді. Дозвіл надається терміном до 3-х міс., за умов забезпечення чистоти, порядку та належного санітарного стану, дотримання правил благоустрою Калиніської міської ОТГ.

Фото Калинівська міська рада.

23 липня 2018 року 09:28
Результати поіменного голосування 39-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 19 липня 2018 року
39-та сесія Калинівської міської ради 7-го скликання 19 липня 2018 року

 Через відсутність на вчорашній сесії депутатів Калинівської міської ради Миколи Благодьора, Наталії Бачинської, Олега Ліневича, Володимира Павлюка, Анатолія Сопіна, Петра Шиманського, Валентини Турик після чергової перерви в роботі, не було затверджено ряд питань. Депутат Павло Катрич до зали повернувся, але відмовився від голосування і таким чином підтримав відсутніх колег. За його словами, у залі він залишився, щоб слідкувати за дотриманням регламенту.

Увага, в нас змінились номери телефонів!

В зв’язку з реконструкцією місцевої телефонної мережі, у відносності до вимог п. 112 "Правил надання та отримання телекомунікативних послуг" Вінницька філія ПАТ "Укртелеком" повідомляє що: 
телефонний номер юридичного відділу, відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради буде змінено з 23809 на 22709. 

Також номер загального відділу буде змінено з 23807 на 21307.

Картинки по запросу зміна номеру

Дружній візит

 Вчора до нашої ОТГ завітали представники громад Київської, Тернопільської та Хмельницької областей. Міський голова, працівники міськради та міського відділу з радістю поділились своїм хоч і не великим, але плідним досвідом.

Профілактика захворювань зелених насаджень

 Мабуть, слід почати з того, що дерево здатне благотворно впливати на наш організм і про це відомо з давнього часу. Стародавні єгиптяни носили дерев'яні амулети на шиї, і вважали, що ці амулети вбережуть їх від нещастя. Індійські йоги були впевнені, що дерева вбирають енергію космосу і передають її людям. Цілющі властивості дерев для лікування захворювань використовує напрямок народної медицини дендротерапія. А у слов'янській міфології образ дерева уособлював центр світобудови, втілюючи життєві витоки.

Нові дороги для комфорту мешканців

 Кожен день в нашій ОТГ розпочинаються, або продовжуються капітальні ремонтні роботи дорожнього покриття, адже мешканці мають відчувати комфорт і зручність, а головне - піклування про них місцевою владою. 

Шановні бухгалтери, Вітаємо Вас з професійним святом!

 День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Фото Калинівська міська рада.

Тисячний закордонний паспорт у Калинівському ЦНАП

 Не дивлячись на те, що Калинівський Центр надання адміністративних послуг функціонує всього 5 місяців, він вже втстиг надати багато допомоги мешканцям, адже тепер можна вирішити безліч адмінпитань в одному приміщенні, без потреби бігати у різні заклади.

Фото Калинівська міська рада.

Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у липні 2018 року:

 17.07.2018р.

10-00 год.   Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.)

 

 

Порядок денний

засідання постійної комісії:

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2. Про надання пільг у готівковій/безготівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах (крім залізничного та річкового транспорту).

Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у липні 2018 року:

 17.07.2018р. Спільне засідання:

12-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

Порядок денний

засідання постійних комісій:

  

 

1. Про надання пільг у готівковій/безготівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах (крім залізничного та річкового транспорту).

Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у липні 2018 року:

 17.07.2018р.

14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.)

 

Порядок денний

засідання постійної комісії:

1. Про регулювання земельних відносин:

1.1. Про внесення змін до власних рішень.

1.2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою:

1.2.1. щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості);

1.2.2. щодо поділу земельних ділянок.

Порядок денний 39-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 19 липня 2018 року

 1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Калинівської ОТГ в 2018 році.

2. Про роботу комунальних підприємств міста у І півріччі 2018 року.

3. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4. Про надання пільг у готівковій/безготівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах (крім залізничного та річкового транспорту).

5. Про передачу матеріальних цінностей КП «Житловик» м. Калинівка.

6. Про уточнення назви вулиці в м. Калинівка.

Програма ЄБРР IQ energy

 Інформуємо Вас про початок роботи Програми ЄБРР IQ energy в напрямку фінансування енергомодрнізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ

Картинки по запросу программа iq energy

Івана Купала в Калинівській міській ОТГ

 З 6 на 7 липня 2018 року українці традиційно зустріли найзагадковішу ніч у році. Калинівчани Івана Купала святкували наберезі річки Жердь. Різноманітні конкурси, виспупи, пісні і традиції відбувались там, дітлахи насолоджувались смаколиками і розвагами, чудова запашна кухня і святкова атмосфера закликала усіх перехожих. 

Фото Калинівська міська рада.

Хресний хід 2018

 9 липня у м. Калинівці відбулася традиційна щорічна Хресна хода у спомин про подію, яка сталася 1923 року, цей рік сатав ювілейним, 95 років "Калинівському диву"

Фото Калинівська міська рада.

Увага, важлива інформація!

 КП "Калинівкаводоканал" повідомляє про те, що з 16 по 20 липня 2018 року на підприємстві будуть проводитись профілактичні роботи по плановій промивці дезинфекції резервуару чистої води та водопровідних мереж міста, а також промивка резервуару чистої води та водопровідних мереж на ДОСАХ. 
В зв*язку з цим можливі незначні перебої в подачі питної води на місто та незначне погіршення органолептичних властивостей питної аоди (каламутністі, кольоровості, запаху).

Фото Калинівська міська рада.

Вітаємо з професійним святом – Днем національної поліції!

 Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте Ви, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Ваша служба складна і небезпечна. Але мужність і стійкість не менш необхідні, коли треба не поступитися совістю, залишитися вірним закону.

Фото Калинівська міська рада.

Гала-концерт районного фестивалю творчої молоді «Зорепад 2018»

28 червня 2018 року, у Калинівському районному будинку культури відбувся гала-концерт районного  фестивалю творчої молоді «Зорепад 2018» присвячений Дню конституції України та Дню молоді.

УВАГА!

 

04 липня 2018 року в зв’язку з виконанням невідкладних ремонтних робіт в зоні охороняємого  залізничного переїзду 103 км ПК 9 перегону Холоневська – Калинівка-2 (зі зняттям переїзного настилу), залізничний переїзд 103 км ПК 9 буде закритий для руху автотранспорту з 8-00 год. до 17-00 год.

Пропуск автотранспорту буде проходити через шляхопровід  106 км ПК 5 перегону Калинівка 2 – Варшиця.

Картинки по запросу увага ремонтно - дорожні роботи

Завітайте на наше свято!

 Ð¤Ð¾Ñ‚о Василия Островского.

Щиро вітаємо вас з наступаючим визначним національним святом – Днем Конституції України!

 

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

Картинки по запросу вітання з днем конституції

27 червня 2018 року 11:39
До уваги платників податків!

 З  02.07.2018 року змінюються реквізити рахунків для обліку доходів бюджету Калинівської ОТГ.

data/files/Нові рахунки.xls

Турнір пам'яті Вадима Нестерчука в Калинівці

 Сьогодні, 26 червня відбувся турнір пам'яті видатного земляка Вадима Нестерчука в нашому місті. 

Фото Калинівська міська рада.

Калинівські випускники 2018

 Випуск – це одна за найголовніших подій усіх людей, адже закінчуючи школу ми робимо такий серйозний крок у доросле життя, за спиною шкільні дзвоники і перерви, дитячі сльози та переживання. На цих вихідних усі ЗОШ України відпустили своїх вже дорослих вихованців у чудову мандрівку світами. 

Картинки по запросу випуск 2018

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦЯ
ДЕРЖПРАЦЯ ПОВІДОМЛЯЄ,
що з 1 січня 2018 року зі зміною мінімальної зарплати зміниться і розмір фінансових
санкцій.
Мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме: у місячному розмірі – 3723 грн.
та у погодинному розмірі – 22,41 грн.
Картинки по запросу до уваги роботодавців
 

 19 липня 2018 року о 14-00 годині відбудеться 39 сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 89 від 21.06.2018р. з порядком денним:

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Калинівської ОТГ в 2018 році.

2. Про роботу комунальних підприємств міста у І півріччі 2018 року.

3. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4. Про регулювання земельних відносин.

5. Різне.

Інклюзивне навчання в школах Калинівської ОТГ

 Конституція України гарантує право на освіту всім громадянам України. Діти з особливими освітніми потребами також мають право на освіту гарантоване державою. Це право втілює в життя Калинівська міська рада та депутатський корпус. Для цього на сесії Калинівської міської ради введено 6 посад асистентів учителів для тих закладів освіти, до яких звернулися батьки із заявами про організацію інклюзивного навчання для їх дітей.

Похожее изображение

Результати поіменного голосування 38-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 14 червня 2018 року
Увага!

 Комунальне підприємство  «Калинівкаводоканал» ставить до відома жителів міста про те, що в зв’язку з заміною запірної арматури та проведення профілактичних робіт  на водогоні по вул..: 

Картинки по запросу увага

Порядок денний 38-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 14 червня 2018 року

1. Про внесення змін до складу постійної комісії з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном Калинівської міської ради 7-го скликання.

2. Про внесення змін до Заходів та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2018 році.

3. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4. Про встановлення плати за землю та пільг при сплаті земельного податку на території населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

5. Про встановлення ставок місцевих податків на території населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

6. Про передачу на баланс КП «Благоустрій міста Калинівка» мережі зовнішнього електричного освітлення по вулиці Волинця в м. Калинівка.

7. Про утворення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах, затвердження Положення про неї.

14 червня 2018 року о 14-00 годині відбудеться 38 (позачергова) сесія 7 скликання Калинівської міської ради

14 червня 2018 року о 14-00 годині відбудеться 38 (позачергова) сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 74 від 07.06.2018р. з порядком денним:

Засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном 06.06.2018р. на 14-00год.

Порядок денний засідання постійної комісії:

Інформація секретаря міської ради Кудін Лариси Павлівни:

1. Про внесення змін до складу постійної комісії з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном Калинівської міської ради 7-го скликання.

2. Про внесення змін до Заходів та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2018 році.

16 травня 2018 року 17:35
Результати поіменного голосування 37-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 16 травня 2018 року
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у травні 2018 року:

 14.05.2018р. Спільне засідання:

14-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у травні 2018 року:

 15.05.2018р.

14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.)

 

Порядок денний

засідання постійної комісії:

1. Про затвердження КП «Житловик» м. Калинівка тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення житлового фонду, приватного сектору, підприємств, організацій та інших споживачів.

Порядок денний 37-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 16 травня 2018 року

 1. Про затвердження Регламенту Калинівської міської ради 7-го скликання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (в новій редакції).

2. Про внесення змін та доповнень до Додатку рішення 17-ої (позачергової) сесії міської ради 7-го скликання № 293 від 09.02.2016р. «Про затвердження Положення про преміювання обдарованої учнівської молоді Калинівської об’єднаної територіальної громади».

Навіки в наших серцях

 Протягом попередніх років незалежності, Україна відзначала День Перемоги 9 травня за усталеним радянським зразком. Святкування не відповідали історичній пам’яті українського народу і загальноєвропейським традиціям, вони призводили до ігнорування та замовчування трагічних сторінок Другої світової війни.

Разом ми - сила

 В квітні 2018 року за ініціативи приватних підприємців Морозова В. В. та Корнійчука В.С. було зібрано продуктовий вантаж військовослужбовцям на сході нашої Батьківщини. До цієї благодійної справи долучились : ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод» (директор Остапенко А. В.), ПрАТ «Калина» (директор Ломачевський С. М.), ТОВ «ЕКО-СФЕРА» (директор Єгорова Н. В.), ДП ДГ «Артеміда» (директор Дмитренко П. І.), приватні підприємці Мурзін С. В., Бартош В. В., Попов П. В., також осторонь не залишились дошкільні заклади освіти нашої громади.

 

 
 
Закриття закладів дошкільної освіти для проведення санітарно-профілактичних та ремонтних робіт в літній період

 

До уваги батьків вихованців закладів дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Робота Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги

 Сьогодні, 13 квітня,  ми завітали до головного лікаря Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Македонського Василя Антоновича. 

 

 16 травня 2018 року о 14-00 годині відбудеться 37 сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 45 від 12.04.2018р. з порядком денним:

 

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2018 року.

2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3. Про встановлення місцевих податків на території населених пунктів об’єднаної територіальної громади та затвердження Порядків їх справляння з 01.01.2019 року.

4. Природоохоронна робота. Про стан дотримання природоохоронного законодавства й екологічний стан територій.

5. Про регулювання земельних відносин.

Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у квітні 2018 року:

 13.04.2018р. Спільне засідання:

12-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

Порядок денний

засідання постійних комісій:

1. Про встановлення плати за землю та пільг при сплаті земельного податку на території населених пунктів Калинівської міської обєднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про встановлення ставок місцевих податків на території населених пунктів Калинівської міської обєднаної територіальної громади на 2019 рік.

 

Реконструкція доріг і побудова тротуару

 З приходом весни почав розтавати сніг, після зими стан доріг погіршився, вибоїни стали більшими. Тому було одразу прийняте рішення про виділення кошти з міського бюджету на частковий ремонт проїжджої частини.

Знай наших

 Колектив місцевої Калинівської спортивної школи «Авангард» та батьки вихованок , щиро вітають вихованок та тренів відділення волейболу, які стали Чемпіонками України «Дитяча Ліга» серед дівчат 2004 р.н та молодші, з історичною перемогою для Калинівського волейболу.

 

Великодні поздоровлення

 5 квітня 2018 року, за виділені кошти з бюджету Калинівської міської ОТГ та за підтримки народного депутата України – Петра Юрчишина, було закуплено продукти харчування та гостинці до Великодня для ветеранів зони АТО, котрі потребують нашої допомоги.  

Чисте місто - чиста совість

 

4 квітня 2018 року, напередодні свята Великодня, калинівчани вийшли на суботник задля того, щоб зробити своє місто чистим та охайним.

 

Відкриття кабінету ультразвукового дослідження

    Кабінети ультразвукових досліджень стають невід’ємними частинами сучасної медицини, адже саме УЗД допомагає діагностувати безліч хвороб, визначитися із призначенням медикаментів, тримати на контролі розвиток патологій, тож не дивно, що сучасні лікарі у своїй діяльності досить часто звертаються до УЗД-досліджень.

Сьогодні, 29 березня 2018 року, на базі Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги було офіційне відкриття новітнього кабінету  ультразвукового дослідження.

Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків

 

29 березня 2018 року, в Калинівському технологічному технікумі відбулось відкриття чемпіонату України з універсального бою серед юнаків 14-15, 16-17 років, (розділи лайт та класика), триватиме він по 31 березня

4-та річниця створення Національної гвардії України

 

На Калинівщині з нагоди 4-ї річниці створення Національної гвардії України влаштували урочисті заході та вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у війні на сході України.

 

Організація та забезпечення харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

 З метою забезпечення раціонального харчування у дошкільних та шкільних закладах здійснюється контроль за виконанням норм натурального набору продуктів. Медичні сестри ведуть Журнали аналізу виконання норм харчування, де  вносяться записи та здійснюються обчислення за кожні 10 днів для відповідної корекції раціону.

"Урок мужності" у військовій частині 3028 для школярів Калинівської ОТГ

 21 березня 2018 року, напередодні Дня Національної гвардії , за сприянням начальника міського відділу освіти Мацери Леоніда Михайловича та командира військової частини  3028 Вакулка Богдана Івановича, для 326-ти школярів Калинівської ОТГ було проведено «урок мужності» .

 

Про фінансування місцевих програм

  Відповідно до рішення 32 сесії Калинівської міської ради 7 скликання від 21.12.2017 року №279 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» на виконання Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки передбачено іншу субвенцію районному бюджету для Управління праці та соціального захисту населення Калинівської РДА: на виконання постанови №558 «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

Відкриття Центру надання адміністративних послуг Калинівської ОТГ

 Віднині,  мешканці Калинівської об’єднаної територіальної громади можуть отримати необхідний перелік адміністративних послуг.

Результати поіменного голосування 36-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 15 березня 2018 року

 Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок:

п/п

Адреса

Площа,

га

Цільове призначення

1.

вул. Незалежності, 34 б, м. Калинівка

30 м2

для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2.

  вул. Незалежності, 28 в, м. Калинівка

482 м2

для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

До участі у конкурсі будуть допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», відповідають вимогам та критеріям п.п. 2.5., 2.6. ч. 2 «Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок» (далі Положення), затвердженого рішенням 27-ої сесії 7-го скликання Калинівської міської ради № 198 від 21.09.2017.

 Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців – здійснюється відповідно до вимог п. 3.3. ч. 3 Положення. Ознайомитись із повним змістом Положення можна на сайті міської ради: http://kalynivka.vn.ua/ (нормативна база, рішення Калинівської міської ради 7 скликання)».

 Строк подання конкурсної документації: до 29.03.2018 (включно).

             Поштова адреса, за якою подаються документи: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47,    тел.: 2-38-09 (юридичний відділ міської ради). Конкурс відбудеться 30.03.2018 о 11:00 у приміщенні юридичного відділу Калинівської міської ради.

12 березня 2018 року 09:31
Калинівська міська рада повідомляє:

  з генеральним планом Калинівської об'єднаної територіальної громади можна ознайомитись за посиланням www.kalynivka.vn.ua/pages/p1510

Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у березні 2018 року:

 13.03.2018р. Спільне засідання:

09-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

Порядок денний

засідання постійних комісій:

1. Про внесення доповнень до рішень 17-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 09.12.2016р. № 285 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» та № 286 «Про затвердження Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки».

Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у березні 2018 року:

 13.03.2018р.

14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.)

 

Порядок денний

засідання постійної комісії:

1. Про регулювання земельних відносин:

1.1. Про внесення змін до власних рішень та рішень виконавчого комітету.

1.2. Про скасування власних рішень.

1.3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

1.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

Порядок денний 36-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 15 березня 2018 року

 1. Про проведення профілактичної роботи по усуненню злочинності та правопорушень серед неповнолітніх на території Калинівської об’єднаної територіальної громади.

2. Про стан житлово-комунального господарства міста.

3. Про внесення доповнень до рішень 17-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 09.12.2016р. № 285 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» та № 286 «Про затвердження Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки».

5 березня 2018 року 11:53

 Калинівська міська рада повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна житлового будинку, що розташований за адресою: Вінницька обл., Калинівський район, с. Дружелюбівка, вул. 1-го Травня, 30 загальною площею 0,25 га.

Власники будинку, які рахуються померлими:

Воловик Євген Мефодійович, 10.05.1928 р.н.;

Воловик Людмила Лук'янівна, 10.08.1927 р.н.

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік, звернутися з підтверджуючими правовими документами до Калинівської міської ради для зняття його з обліку як безхазяйного.

 15 березня 2018 року о 14-00 годині відбудеться 36 сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження заступника міського голови № 29 від 01.03.2018р. з порядком денним:

 

1. Про проведення профілактичної роботи по усуненню злочинності та правопорушень серед неповнолітніх на території Калинівської об’єднаної територіальної громади.

2. Про стан житлово-комунального господарства міста.

3. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4. Про регулювання земельних відносин.

5. Різне

21 лютого 2018 року 11:36
Калинівська міська рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.
Вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти на 2018/2019 н.р.
16 лютого 2018 року 16:10
Результати поіменного голосування 35-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 16 лютого 2018 року
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у лютому 2018 року:

 15.02.2018р. Спільне засідання:

14-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

 Виконавчий комітет Калинівської міської ради повідомляє:

16 лютого 2018 року о 14-00 годині відбудеться 35 (позачергова) сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження заступника міського голови № 16 від 13.02.2018р. за зверненням 12-ти депутатів міської ради від 12.02.2018р. про скликання позачергової сесії з порядком денним:

 

 

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік в частині виділення коштів на придбання легкового автомобіля.

2. Про стан протиожеледних заходів виконавчого комітету Калинівської міської ради з очистки та посипання вулиць.

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів                                       Олександр ЩЬОВ

6 лютого 2018 року 15:13
Результати поіменного голосування 34-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 06 лютого 2018 року
Інформація щодо делегування кандидатур до складу Госпітальної ради Вінницького Північного госпітального округу від Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

 Калинівська міська рада повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016р. № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.12.2017р. № 953-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Вінницької області», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.2017р. № 1621 «Про внесення змін до Примірного положення про госпітальний округ» пропонуються наступні кандидатури до складу Госпітальної ради Вінницького Північного госпітального округу від Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, які будуть розглянуті на засіданні 34 – ої (позачергової) сесії міської ради 7 - го скликання  6 лютого 2018 року:

 

- Щьов Олександр Васильович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів,

- Македонський Василь Антонович – головний лікар комунального закладу «Калинівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги».

 

                                                                                  Секретар ради Кудін Л.П., 2-11-90

26 січня 2018 року 10:04
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у лютому 2018 року:

05.02.2018р. Спільне засідання:

10-30 год. постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління     комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

Порядок денний

засідання постійних комісій:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.

2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3. Про делегування кандидатур до складу Госпітальної ради Вінницького Північного госпітального округу від Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

4. Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2018 – 2020 роки.

5. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Калинівської міської ради та її виконавчого комітету.

6. Про затвердження структури та загальної чисельності відділу освіти Калинівської міської ради.

7. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради.

8. Про затвердження графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради.

9. Про розірвання договору оренди частини приміщення гаража в с. Дружелюбівка по вул. Центральна ФОП Саулко О.П.

 

10. Про надання дозволу на списання майна комунальному закладу «Калинівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги».

25 січня 2018 року 12:56

 6 лютого 2018 року о 14-00 годині відбудеться 34 (позачергова) сесія Калинівської міської ради 7 скликання в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 9 від 25.01.2018р. з порядком денним:

 

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.

2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3. Про делегування кандидатур до складу Госпітальної ради Вінницького Північного госпітального округу від Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

4. Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2018 – 2020 роки.

5. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Калинівської міської ради та її виконавчого комітету.

6. Про затвердження структури та загальної чисельності відділу освіти Калинівської міської ради.

7. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради.

8. Про затвердження графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради.

9. Про розірвання договору оренди частини приміщення гаража в с. Дружелюбівка по вул. Центральна ФОП Саулко О.П.

 

10. Про надання дозволу на списання майна комунальному закладу «Калинівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги».

23 січня 2018 року 09:05
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

 Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки:

п/п

Адреса

Площа,

га

Цільове призначення

1.

вул. Незалежності, 15-а, м. Калинівка

300 м2

для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

До участі у конкурсі будуть допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», відповідають вимогам та критеріям п.п. 2.5., 2.6. ч. 2 «Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок» (далі Положення), затвердженого рішенням 27-ої сесії 7-го скликання Калинівської міської ради № 198 від 21.09.2017.

 Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців – здійснюється відповідно до вимог п. 3.3. ч. 3 Положення. Ознайомитись із повним змістом Положення можна на сайті міської ради: http://kalynivka.vn.ua/ (нормативна база, рішення Калинівської міської ради 7 скликання)».

 Строк подання конкурсної документації: до 08.02.2018 (включно).

             Поштова адреса, за якою подаються документи: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47,    тел.: 2-38-09 (юридичний відділ міської ради). Конкурс відбудеться 12.02.2018 о 11:00 у приміщенні юридичного відділу Калинівської міської ради.

 

19 січня - Водохреща або Йордан

Хрещення Господнє або як його ще називають Йордана - це велике православне та греко-католицьке свято, яке українці відзначають з давніх давен. До наших днів дійшло безліч традицій, вірувань, обрядів та народних прикмет, що передаються з покоління в покоління. Назва свята говорить сама за себе - коли Ісус досяг 30-річного віку, він був охрещений Іваном Хрестителем у річці Йордан. Існує також ще одна версія назви - Богоявлення. Біблія розповідає, що саме в день прийняття хрещення Ісусом з небес пролунав голос Бога-Отця і назвав Ісуса своїм Сином, Сином Божим, після того до плеча хрещеного спустився голуб, що уособлював Святий Дух - відтоді свято є засвідченням таїнства Святої Трійці.

18 січня 2018 року 16:10
Результати поіменного голосування 33-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 18 січня 2018 року
12 січня 2018 року 15:18
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у січні 2018 року:

 16.01.2018р.

14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.)

 

Порядок денний

засідання постійної комісії:

1. Про регулювання земельних відносин:

1.1. Про скасування власних рішень.

1.2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та щодо поділу земельних ділянок.

1.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

1.4. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

1.5. Розгляд заяв, що не ввійшли в проекти рішень.

12 січня 2018 року 15:14
Порядок денний 33-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 18 січня 2018 року

1. Про роботу виконавчого комітету міської ради в 2017 році.

2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3. Про внесення змін до додатку 2 рішення № 43 20-ої (позачергової) сесії міської ради 7-го скликання від 16.02.2017р. «Про затвердження Порядку та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів районного та обласного рівнів на 2017 – 2019 роки».

4. Про звіт головного лікаря комунального закладу «Калинівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» за 2017 рік.

12 січня 2018 року 15:13

 18 січня 2018 року о 14-00 годині відбудеться 33 сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 3 від 05.01.2018р. з порядком денним:

 

1. Про роботу виконавчого комітету міської ради в 2017 році.

2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3. Про внесення змін до додатку 2 рішення № 43 20-ої (позачергової) сесії міської ради 7-го скликання від 16.02.2017р. «Про затвердження Порядку та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів районного та обласного рівнів на 2017 – 2019 роки».

4. Про звіт головного лікаря комунального закладу «Калинівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» за 2017 рік.

5. Про регулювання земельних відносин:

6. Різне.

9 січня 2018 року 16:45

 Шановні мешканці

Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

 

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту міського голови Шамалюка А.В. про свою роботу за 2017 рік перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

 Презентація звіту відбудеться 24 січня 2018 року о 17-00 год. в приміщенні районного Будинку культури по вул. В.Нестерчука, 22 м. Калинівки.

 Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв’язання проблем територіальної громади, задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з міським головою та представниками апарату міської ради у формі відкритого діалогу.

 

Виконавчий комітет Калинівської міської ради

2 січня 2018 року 16:02
До уваги депутатів Калинівської міської ради!

 

 Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з 01 січня до 01 квітня особи зазначені в пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Просимо не відтягувати з поданням декларації за 2017 рік.

Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування розміщено на веб-сайті НАЗК.

«Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій» та «Рекомендації до чергового етапу електронного декларування» розміщено на веб-сайті НАЗК у розділі «Декларування».

Довідкові служби НАЗК:

Довідка щодо заповнення декларацій: +38 (044) 200-08-29.

Технічна допомога: +38 (044) 200-06-94, support@nazk.gov.ua.

 

Головний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації - Гуменюк О.О.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)